O nas

Gabinet stomatologiczny

Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego pacjenta - to filozofia, którą kierujemy się w naszej pracy. Oznacza to, że najpierw słuchamy, potem badamy a dopiero później proponujemy program leczenia dostosowany do Państwa potrzeb i oczekiwać. Nasz zespół to doświadczeni lekarze. Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje ponieważ chcemy zapewnić Państwu opiekę stomatologiczną nie odbiegającą od najwyższych światowych standardów. Korzystamy także z wysokiej jakości materiałów oraz nowoczesnej aparatury diagnostycznej, np. z radiovizjografi cyfrowej.

Nasz gabinet stomatologiczny został stworzony z myślą o całej rodzinie. Zapewniamy kompleksową opiekę stomatologiczną zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Oferujemy stomatologię zachowawczą, chirurgię, protetykę i stomatologię estetyczną. Stawiamy przede wszystkim na profilaktykę, tak by nasi pacjenci cieszyli się zdrowym i pięknym uśmiechem przez długie lata. A wszystko to w nowoczesnym, wygodnym i klimatyzowanym wnętrzu. Chcemy, by każdy czuł się u nas dobrze i bezpiecznie. Dbamy o Państwa zdrowie i komfort. Wasz uśmiech to nasz największy sukces..

Nasze usługi

1. Ortodoncja
Ortodoncja zajmuje się leczeniem wad zgryzu i korygowaniem nieprawidłowości zębowych. W obecnych czasach leczenie ortodontyczne dotyczy każdej grupy wiekowej.
2. Stomatologia
Stomatologia zachowawcza dzieci i dorosłych zajmuje się leczeniem próchnicy zębów oraz odbudowa estetyczną zębów z próchnicą oraz z niedorozwojem tkanek twardych.
3. Chirurgia
Do chirurga stomatologa zgłaszamy się w momencie kiedy ząb nie kwalifikuje się już do leczenia zachowawczego (czyli tradycyjnej odbudowy materiałami wypełnieniowymi).
4. Protetyka
Protetyka stomatologiczna jest dziedziną polegającą na odbudowie warunków zgryzowych pacjenta po utracie zębów własnych.

Nasza technologia

Stomatolog dba nie tylko o zdrowie zębów, ale także o ich wygląd. Używamy wysokiej klasy materiałów i sprzętu stomatologicznego oraz sprawdzonych środków wyprodukowanych przez firmy pozostające w światowej czołówce producentów. W każdym leczeniu uwzględniamy wszystkie indywidualne potrzeby pacjenta. Głównym atutem naszej praktyki jest kompleksowość świadczeń stomatologicznych. Każdy pacjent w naszym gabinecie jest zbadany przez wszystkich specjalistów w dziedzinie stomatologii na miejscu. Dobieramy najbardziej optymalne metody na przywrócenie pięknego i zdrowego uśmiechu.